Ana Sayfa Ürünler Tarihçe Ödüller Sertifikalar Referanslar İletişim
diyarbakır günlük kiralık
 

Günlük kiralık daire piyasasında konaklayacak kişi sayısı baz alınarak 1 kişiden 8 kişinin aynı anda kalabileceğiniz dairelere kadar bir çok alternatifi tercih edebilirsiniz. Oteller de ise bu sayı maksimum üçtür. Üstelik bu 3 kişide tek bir odada kalmak zorunluluğunda.Diyarbakır günlük  daire rakip tanımadan kendi seviyesindeki bütün evlerden daha rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Dairelerimizde konaklamak için lütfen önceden bizlere haber verin bizde sizin için yerlerimizi ayırttalım. Bilet geliş ve dönüş tarihleri belli olduktan sonra en kisa zamanda irtibata geciniz Diyarbakır ofis günlük ev sizin için sürekli çalışan personelleriyle 7/24 hizmetinizde.

Otellere dışarıdan yiyecek içecek getirmek kesinlikle yasaktır. Otelin restaurantından veya mini barından tüketeceğiniz bir su için bile ederinin 10 katı para vermek zorunda kalırsınız. Günlük kiralık ev sisteminde ise her şey kendi eviniz de ki gibi herşey sizin hizmetinizde . Dışarıdan yapacağınız küçük bir market alış verişi ile buzdolabınızı doldurup 3 öğün yemeğinizi yapıp tüketebilirsiniz.Tüm bu ayrıntılar göz önüne alındığında otel ile günlük kiralık ev arasındaki fiyat farkını sizde anlamışsınızdır. Sadece bu bile otel yerine günlük kiralık ev tercih etmek için yeterli bir sebeptir.

Diyarbakır ve çevre illerden gelen misafirlerinizi ağırlamak için ayrıca  Diyarbakır günlük kiralık daire ucuz olanaklarını görmek için bizimle irtibata geçin.

Diyarbakır’ın en nezih semtlerinde yer alan dairelerimiz oldukça geniş ve ferahtır . Evlerimizin tamanında internet ve televizyon mevcuttur. Bu sayede Diyarbakır günlük kiralık daire imkanına sahip olabilmek için bizimle irtibata geçin.

Günlük kiralık evler hem konaklama, hemde konaklama sırasında zamanındaki bir takım  giderleri açısından otellere nazaran oldukça ekonomiktir. Kısa süreli kiralık evlerde ücretlendirme kişi sayısına göre değil, evin tamamı için geçerlidir. Diyarbakır günlük kiralık daire facebook adreslerimizdende bize ulaşabilirsiniz.

Dairelerimizde arkadaşlarınız , aileniz, sevdiklerinizle kendi evinizin konforundan farksız şekilde rahat ve keyifli konaklama yapabilirsiniz. Temiz ve konforlu dairelerimiz siz değerli misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde sizlere teslim edilmektedir böylelikle  Diyarbakır günlük kiralık ev  imkanını yakalayalıp ailenizle mutlu bir konaklama şansına sahip olmak için bizi arayın.

 

  Fabrika : Osmaniye Mah. Fırın Sok. No:5 Bakırköy / İSTANBUL
  Telefon : 0212 571 62 81
  E-posta : info@kayikciogluekmek.com
  Çarşı : Osmaniye Mah. Adalet Sok. No:3 Bakırköy
  Telefon : 0212 571 72 99
  E-posta : kayıjçıkoğluekmekfrınıbak
  Pastane : Osmaniye Mah. Fabrikalar Cd. No:28 Bakırköy
  Telefon : 0212 572 87 80
  E-posta : kayıjçıkoğluekmekfrınıbak
  Yataş : Osmaniye Mah. Fabrikalar Cd.No:37 Bakırköy
  Telefon : 0212 660 51 13
  E-posta : kayıjçıkoğluekmekfrınıbak

Tüm Hakları Saklıdır® Kayıkçıoğlu